TELEFON +90 (422) 502 42 52
kaleprefabrik@malatyakaleprefabrik.com
URMA OTOMOTİV PLAZA devamını oku

Malatya ilimizin merkez ilçesi Yeşilyurtta 1.organize sanayi bölgesinde yer alan Urma Otomotivin Hizmet binasını yapıp teslim etmiş bulunmaktayız.

PUSULA CALL CENTER ERZİNCAN devamını oku

Teknolojik altyapisi, deneyimli insan kaynagi ve yenilikçi is modelleriyle müsterilerine ve is ortaklarına beklentilerin ötesinde hizmetleri sunan call center bir çok şehirde hizmet vermektedir.

ÖZ AKBAŞLAR OTOMOTİV ADIYAMAN devamını oku

Otomotiv sektörünün önde gelen firmalarından olan Özakbaşlar otomotiv Güney Doğu Anadolu bölgemizde yer alan Adıyaman ilinde faaliyet göstermektedir.

ÖZALP MAKİNA MALATYA devamını oku

Özalp Makina Malatya’da faaliyet göstermektedir. Bizi tercih eden Özalp Makina Yönetimine teşekkürlerimizi borç biliriz.

GÜN PAK PLASTİK ERZİNCAN devamını oku

Gün Pak Plastik inş. Enerji Gıda Hay.San.Tic.Ltd. Şti Şirketinin Hizmet Binasını yapmış ve teslim etmiş bulunmaktayız. Plastik ürünleri üretimi yapan Gün Pak Plastik yeni yapılan yerinde daha iyi ve konforlu bir hizmet vermektedir. Bizi tercih eden Gün Pak Plastik Yönetimine teşekkürlerimizi borç biliriz.

ÇAM SAN.LTD.ŞTİ ERZİNCAN devamını oku

Erzincan Keresteciler Sitesinde Kereste imalatı olarak başlamış olup, 2000li yıllarda buna ek olarak palet üretimine başlamış olup 2011 yılında Organize Sanayi bölgesinde

PUSULA CALL CENTER VAN devamını oku

Teknolojik altyapisi, deneyimli insan kaynagi ve yenilikçi is modelleriyle müsterilerine ve is ortaklarina beklentilerin ötesinde hizmetleri sunan call center bir çok şehirde hizmet vermektedir.

BYS BLOK YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. devamını oku

Perlit Bims Fabrikası yapımını üstlenen firmamız bu işin üstesinden gelerek %100 müşteri memnuniyeti ile işini en kısa sürede bitirerek teslim etmiştir.