TELEFON +90 (422) 502 42 52
kaleprefabrik@malatyakaleprefabrik.com

HİZMETLERİMİZ

1- Sanayi, Endüstriyel Yapılar           6- Okul Binaları                                        11- Az ve Çok Katlı Yapılar
2- Endüstriyel Tesis                                 7- Kapalı Spor Salonları                       12- Konutlar ve Otoparklar
3- Fabrikalar                                                8- Konferans Salonları                         13- Alışveriş Merkezleri
4- Eğitim Yapıları                                       9- Sosyal Tesisler                                    14- Lojistik Depolar
5- Spor Tesisler                                          10- Açık Hava Spor Salonları            15- Ses Bariyerleri

Ülkemizdeki endüstriyel tesislerin %90’a ulaşan kısmı prefabrike (ön üretimli) betonarme yapılardan oluşmaktadır. Ön üretimli betonarme sistemlerin tercih edilmesinin en önemli nedenleri bu yöntemle inşa edilen yapıların aşağıdaki avantajları sağlamasıdır.

KALE PREFABRİK TARAFINDAN SAĞLANAN HİZMETLER
Kale Prefabrik  farklı türlü ihtiyaçları karşılayacak her türlü yapının proje hazırlanması sürecinden başlayarak, anahtar teslimine uzanan bütün aşamalarında yatırımcılara ileri teknoloji ve üstün kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Ön üretimli beton ve konvansiyonel inşaat alanında 30 yılı aşan deneyimi ve birikimi olan uzman ekibimiz ile birlikte firmamız prefabrike beton ve çelik yapı çözümleri kullanarak ürettiği yapılarda tekstil, mobilya, makine, gıda, ambalaj, hayvancılık alanlarında geniş bir tecrübeye sahip olmuştur.

Deprem ve Bölgesel Koşullara Dayanıklı Güvenli Yapılar
Ülkemizin %92’sinin deprem kuşağı üzerinde olması gerçeği üretimlerde bu etkinin hesaplanmasının önemini ortaya koymaktadır.
Yapı elemanlarının ve yapı bağlantılarının tasarımında, üretimde ve montajında önemsediğimiz bir konu da bölgesel iklim koşullarına bağlı olarak ortaya çıkabilecek yoğun kar ve rüzgar gibi yüklerdir.

En önemli önceliğimiz güvenli, uzun ömürlü ve konforlu yapılar üretmektir. Bu öncelikle yola çıkan firmamız tasarladığı ve ürettiği prefabrike yapılarda, Türkiye ve yurt dışında ki gelişmelere de paralel olarak mühendislik kuralları; yürürlükteki yasa, yönetmelik ve standartların hepsini yerine getirmektedir.
Firmamızın yıllık üretim kapasitesi 124.000 m2‘dir. Kale Prefabrik 10.00 metre açıklıktan başlayarak 24 metreye kadar olan her açıklıktaki prefabrike betonarme yapıyı öngerme tekniklerini de kullanarak üretmekte ve montajını yapmaktadır. Isı izolasyonlu duvar panelleri ve ara katlı sistem çözümlerinin üretim ve montajı da firmamız tarafından yapılmaktadır.